Oficjalna strona TEKNAMOTOR rębak rębaki rozdrabniacz rozdrabniacze rębarki frezarka do pni karczownik rębak bębnowy rębak tarczowy brykieciarka peleciarka rozdrabniacz gałęzi rębaki do gałęzi młyn młyny kosiarka kosiarki
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

Ogólne zasady przetwarzania danych osobowych

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Na podstawie art. 13 RODO, informujemy, że

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Teknamotor (dane adresowe: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Świętokrzyska 2a).
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu zawarcia umowy.
  3. Dane osobowe klienta będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz po zakończeniu umowy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze na czas zgody z obowiązującymi przepisami prawa.
  4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być inne podmioty, które mają do tego prawo określone w przepisach prawa lub za Państwa zgodą.
  5. Ma Pani/Pan ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celów - realizacji umowy - z zgodnie z przepisami prawa.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora będzie skutkować brakiem możliwości podpisania umowy.

 

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
do góry