Oficjalna strona TEKNAMOTOR rębak rębaki rozdrabniacz rozdrabniacze rębarki frezarka do pni karczownik rębak bębnowy rębak tarczowy brykieciarka peleciarka rozdrabniacz gałęzi rębaki do gałęzi młyn młyny kosiarka kosiarki
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

Aktualności

Mobilny rębak z obrotnicą korpusu maszyny Skorpion 250 L.

Rębak SKORPION 250 L to wszechstronna maszyna dedykowana dla firm komunalnych i drogowych pozwalających na bardzo wygodne używanie maszyny w terenie miejskim i na poboczach dróg. Rębak ten z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie w branży leśnej gdzie obrotowy korpus maszyny ułatwi załadunek gałęzi do gardzieli rębaka. Ze względu na duże możliwości przerobowe (maksymalna średnica rozdrabnianych gałęzi to 20 cm) znakomicie się sprawuje przy rozdrabnianiu pni drzew oraz przy rozłożystych gałęziach, gardziel rębaka ma wymiar 420 mm szerokość i 255 mm wysokość.

System napędowy w tym rębaku stanowi trzycylindrowy silnik diesla firmy Lombardini (moc 40,1 KM). Silnik ten chłodzony jest cieczą i w standardzie zabudowany maską "silent". Taka zabudowa charakteryzuje się niskim poziomem emitowanego hałasu i drgań silnika rębaka.

W rębaku Skorpion 250 L, układ tnący stanowi tarcza ustawiona prostopadle do materiału zrebkowanego, wyposażona jest w dwa noże tnące, współpracująca z dwoma nożami podporowymi.

Rębak Skorpion 250 L wyposażony jest w obrotnicę, która umożliwia obrót korpusu maszyny do 270o i ustawienie gardzieli w miejsca składowania drewna do zrębkowania.

 

Pozostałe aktualności

Nowy system bezpieczeństwa w rębakach mobilnych..

Zastąpiliśmy dźwigniowy system zatrzymania podawania materiału nowym linkowym wyłącznikiem bezpieczeństwa.

więcej

Niewielki profesjonalny bębnowy rębak ciągnikowy - Skorpion 280RBG.

SKORPION 280 RBG to najmniejszy rębak bębnowy z systemem gąsienicowym oferowany dla firm i osób, które chcą pozyskiwać zrębki o jednorodnej frakcji. Maszyna ta należy do grona rębaków napędzanych z WOM ciągnika a moc niezbędna do napędzania rębaka to minimum 60 KM.

więcej

Nowość - Mały profesjonalny bębnowy rębak z silnikiem spalinowym - Skorpion 280 SDBG.

SKORPION 280 SDBG to najmniejszy mobilny rębak bębnowy z systemem gąsienicowym oferowany dla firm i osób, które chcą pozyskiwać zrębki o jednorodnej frakcji. Maszyna ta należy do grona rębaków serii Skorpion 280, napędzana jest wysokoprężnym silnikiem Lombardini chłodzonym cieczą.

więcej

Ciągnikowy rębak tarczowy Skorpion 161R.

Skorpion 161 R jest najlżejszym rębakiem w ofercie naszej firmy, waga rębaka to 530 kg. Przeznaczony jest do współpracy z ciągnikiem średniej wielkości (min. moc 60KM), zawieszany na trzypunktowym układzie z tyłu ciągnika. Służy do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 160 mm.

więcej

Największy bębnowy rębak ciągnikowy produkowany w Polsce - Skorpion 500RB.

Z myślą o firmach i osobach, które chcą pozyskiwać zrębki o znacznych ilościach i jednorodnej frakcji nasza firma wprowadziła do swojej oferty ciągnikowy rębak bębnowy Skorpion 500 RB.

więcej

Mobilny rębak bębnowy Skorpion 350SDB.

Najnowszy model rębaka produkowany przez naszą firmę to Skorpion 350 SDB. Skorpion 350 SDB jest rębakiem bębnowym w formie przyczepy specjalnej, przeznaczonym do rozdrabniania odpadów drzewnych o średnicy do 250 mm.

więcej

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
do góry